DVD - Silfida

Autor: Annadan

Vydařilo se velmi jasné a intenzivní dvd. Najdete na něm úplné informace a postupy jak byla vyrobena panenka Silfida. Je zde prezentována práce s látkami - jejich výběr dle materiálů a vzorů...

Výukový kurz na DVD vám dává možnost učit se a pracovat dle svého tempa a případně se stále znovu a znovu vracet k některým jeho pasážím podle vaší potřeby. To je hlavní předností všech mistrovských tříd na DVD.

Vydařilo se velmi jasné a intenzivní dvd. Najdete na něm úplné informace a postupy jak byla vyrobena panenka Silfida. Je zde prezentována práce s látkami - jejich výběr dle materiálů a vzorů, tvorba střihu a základních detailů kostýmu, práce s punčochami a tvorba obuvi, šití a dekorování. Dozvíte se o tom jak byla vytvořena hlava panenky, příprava na malování, tónování a barevné ladění, jak udělat malované oči, zlacení. Na dvd poznáte všeny materiály a fáze prací na panence, navrhování kostýmu. Naučíte se vyrobit korzet, sukně, pracovat s korálky a zlatou nití, vytvářet aplikace. Samostatná část je věnována technologii a postupům tvorby a kompletace dekorativního speciálního čepce a jeho výzdobě. Kurz je podbarven hudbou, která navozuje příjemnou atmosféru.

 

jazyk: ruský

čas: 120 minut30 Ostatní díla ve stejné kategorii:

Prokopská 5
Praha 1

Výstava uměleckých panenek

Search